Villa Konak Hotel

Villa Konak Hotel

Villa Konak Hotel, Kuşadası’nın ilk yerleşim alanında, küçük kasaba ruhunu yaşayabileceğiniz bir mekanda,  Antik İyonya’nın tam merkezindedir. Otel, geleneksel dokuyu ve başta Osmanlı dönemi yaşantısını hissetmenizi sağlayacak otantik öğeler olmak üzere İyonya ve eski Yunan’a ait objeleri de barındırıyor.

Villa Konak Kuşadası’nın ilk yerleşim birimlerinde bulunan eski Türk evlerinden doğdu. Villa Konak Hotel’in size sunduğu sessizliği ve dinlendirici atmosferi en kuytu doğa parçasında bile bulamazsınız. Yokuşu tamamlayıp otele ulaştığınızda yürüdüğünüz yola değdiğini göreceksiniz.

En yakın plaja 200 metre yürüyerek ulaşabileceğiniz gibi 20 dakikalık bir otobüs yolculuğuyla Milli Park’taki Türkiye’nin en iyi korunmuş kıyılarına kendinizi atabilirsiniz.

Konuklar, terasta Güneş’in zevkini çıkarabilir ve barda bir içki içebilirler. Otele giriş ve otelden çıkış işlemlerinizi sorun yaşamadan halletmek için Villa Konak Otel Kuşadası bünyesinde sunulan hızlı otel giriş/çıkış işlemleri hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Villa Konak Otel, bünyesinde Türk mutfağından örnekler sunan bir restoran bulundurmaktadır. Konuklar civarda pekçok kafe ve restoran bulabilirler.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster