Teomida Hotel

Teomida Hotel

Teomida Hotel, Fransız kültürünü ve yaşam tarzını Türk misafirperverliğiyle birleştirip konforlu , sessiz, doğayla içiçe bir tatil sunuyoruz konuklarına.

Özgürce büyüyen ve meyvelerinden harika doğal bir zeytinyağı üreteceğimiz zeytin ağaçları, sebze bahçesinden ellerimizle organik sebzelerimizi toplamak ve sabahları rahatsız edip de yumurtalarını “çalacağımız” tavuklar.

Büyük bir arazide yer alan ve zeytin ağaçlarıyla çevrili Teomida Hotel, açık yüzme havuzu ve Türk hamamı hizmeti sunmaktadır. Teomida Hotel, düz ekran TV ve minibar içeren klimalı odalarıyla konuklarına ev sahipliği yapmaktadır.

Hotel Teomida’nın tüm oda ve süitlerinde elektrikli su ısıtıcısı ve çay-kahve yapma imkanı mevcuttur. Bazı odalarda deniz manzaralı balkon vardır. TV’lerde uydu kanallarını izleyebilirsiniz.

Kontinental kahvaltı oda fiyatına dahildir. Akşam yemeği alakart menü olarak servis edilir. Havuz barda çeşitli salatalar, sandviçler ve içecekler sunulur.

Sahile sadece 200 metre mesafedeki Teomida Hotel’den arabayla 15 dakikada Koca Seyit Havaalanı’na, 10 dakikalık bir araba yolculuğuyla ise Burhaniye ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Akçay 15 km uzaklıktadır.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster