Simena Sun Club Otel

Simena Sun Club Otel

Simena Sun Club, Çamyuvan’nın bin bir çiçek ve kuş sesleriyle çevrenlemiş eşsiz doğası, insanı sımsıcak sarmalayan güneşi, huzur dolu atmosferi, her yaştan gençlere hitabeden seçkin eğlenceleri, balayı çiftlerine özel aktiviteleri ve çocuklu aileler için sağlanan her türlü imkanı ile düş tadında tatiller geçirmek istiyenlerin ilk adresi.

Simena Sun Club Otel, çocuklu aileleri de düşünerek çocuk parkı hizmeti sunmaktadır. Otelde sunulan diğer imkanlar arasında sauna, 24 saat resepsiyon ve açık yüzme havuzu (sezonluk) yer almaktadır. Hizmetler arasında ücretsiz kablosuz internet, tenis kortu ve kasa da bulunmaktadır.

Klimalı odaları olan Simena Sun Club Otel aynı zamanda mini bar ve kablo / uydu TV içermektedir. Mutfakta yemek pişirme ile ilgili tüm teçhizat ve çamaşır yıkama hizmetleri bulunmaktadır. Ailelerin kolaylığı için çeşitli oda tipleri bulunmaktadır.

Uluslararası ve Türk yemeklerinde uzmanlaşmış Simena Sun Club Otel  bünyesindeki restauran, konukların tatması için lezzetli yemekler sunmaktadır. Konuklar otelin barında sunulan içki ile rahatlayabilirler.

Simena Sun Club Otel Kemer, arabalı müşterilerine ücretsiz park sunmaktadır. Otel ile havaalanı arasında havaalanı servisi mevcuttur.

RezervasyonMüsait OdalarFiyatlarÖzelliklerHaritada Göster