Remi Hotel

Remi Hotel

Türk Rivierası Alanya’nın merkezinde, Kleopatra Plajına 150 m. mesafede güneş, kum, deniz ve tarihi eserler cennetinde sesiz, temiz ideal tatil yeriniz Hotel Remi’dir.

Remi Otel  79 adet odaya sahiptir ve fitnes merkezi gibi özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Otel bünyesindeki imkanlar arasında güzellik salonu, çamaşır yıkama hizmetleri ve çamaşır hizmeti bulunmaktadır. Otel bünyesindeki dinlenme imkanları masaj, kuaför salonu ve Türk hamamı içermektedir.

Oteldeki odalar, 2008 yılında yenilenmiş olup kablo / uydu TV, özel banyo ve düz ekran TV gibi imkanları sunmanın yanısıra yastık menüsü gibi özel yatak hizmetleri ile övünmektedir. Herbiri çay ve kahve makinası, mini bar ve telefon bulunduran kolaylıklar sunmaktadır. Ortak kullanılan banyolar, saç kurutma makinası sunmaktadır.

Uzun bir günün sonunda müşterilerin rahat etmeleri için Remi Otel Alanya hem restoran hem de bar ile hizmet vermektedir. Restoran yerel ve uluslararası mutfağından örnekler sunmaktadır. Alternatif olarak, 10 dakikalık yürüme mesafesinde çok sayıda kafe ve restoran bulunmaktadır.

Remi Otel Alanya bulunduğu lokasyon dolayısıyla konuklarına yüyüyerek tüm turistik yerlere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Alanya Harbour , arabayla 10 dakikadan daha az mesafededir.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster