Partmezzo Apart Hotel

Partmezzo Apart Hotel

Kemer’in en önemli özelliği olan ve giderek azalmakta olan Portakal bahçeleri içindeki Partmezzo huzuru, doğayı ve sessizliği sevenler için bir cennet. Tarihi ve doğayı seviyorsanız, Partmezzo tarihi ve turistik merkezlere çok yakın.

Partmezzo Apart Otel Kemer 12 adet daireye sahiptir ve açık yüzme havuzu (sezonluk) gibi özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Apart bünyesindeki hizmetler arasında kasa, bebek bakımı / çocuk hizmetleri ve ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır. Aparttaki hizmetler arasında çamaşır yıkama hizmetleri, atıştırmalık büfesi ve coffee shop/kafeterya bulunmaktadır.

Eğer ailenizle birlikte seyahat ediyorsanız, Partmezzo Apart Otel Kemer ihtiyacınıza uygun olarak oldukça büyük daireler sunmaktadır. Dairelerdeki hizmetlerin arasında ütü hizmetleri, kablo / uydu TV ve ızgara bulunmaktadır. Partmezzo Apart Otel Kemer bünyesindeki tüm daireler klimalı olup aynı zamanda ses geçirmez yalıtıma sahiptir.

Mangal yemeklerinde uzman olan Partmezzo Apart Otel Kemer bünyesindeki restauran, misafirlerin denemesi için lezzetli yemekler sunmaktadır. Apart bar, müşterilere içkilerini yudumlayıp rahatlayabilecekleri bir ortam sunmaktadır. Konuklar her gün kahvaltılarını dairelerinde yapabilirler.

Partmezzo Apart Otel, araba ile seyahat edenlere ücretsiz park sunmaktadır. Şnorkel ve binicilik yakınlarda mevcut olan aktiviteleridir.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster