Lycia Hotel

Lycia Hotel

Kaş ‘ın harika yarımadası Çukurbağ ‘da bulunan Lycia Otelde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

Lycia Hotel 2 bloğa dağılmış 14 Suit odadan oluşmaktadır. Sevgi ve özen ile hazırlanmış büyük bir bahçesi, sadece birkaç adım uzaklıkta bulunan otele özel plaj ile rahat etmeniz ve konforlu bir tatil geçirmeniz için sizlere her şeyi sunuyor.

Önünüzde Akdeniz’in mavisi üzerine serpilmiş Türk ve Yunan adalarının nefes kesen manzarasına diğer taraftan karla kaplı Toroslar’ın ve Kaş’ın eşsiz görüntüsü ile mest olacaksınız.

Deniz suyu ile dolu yetişkin ve çocuk havuzlarımızın başında güneşin ve manzaranın gerçek tadına varacaksınız.

Lycia Hotel’in aydınlık odalarının tümünde, panoramik balkon ya da mobilyalı özel bir veranda bulunmaktadır. Odalar, ücretsiz Wi-Fi ve düz ekran TV’nin yanı sıra ahşap mobilyalar ile ferah ve modern banyolar sağlar.

Kayalık bir plajın üzerinde yer alan özel, kapalı güverteler, Meis ​​Adası ve Akdeniz manzarası sunmaktadır. Havuz kenarındaki teras, şık şezlonglar ve beyaz güneş şemsiyeleri ile donatılmıştır.

Otelin terasında zeytin, kurutulmuş meyve ve taze sıkılmış portakal suyu içeren kahvaltı büfesi servis edilmektedir. Lycia’da, 24 saat açık bir bar ve gül ağaçlarına açılan Fransız kapılara sahip bir restoran bulunmaktadır.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster