Julian Club Hotel

Julian Club Hotel

Modern odalar ile birlikte buhar banyosu sunan Club Julian Otel, Marmaris Milli Parkı ve Marmaris Kalesi Müzesi ile arasında kısa bir sürüş mesafesi bulunmaktadır.

Club Julian Otel bünyesinde yer alan hizmetler içinde hızlı otel giriş/çıkış işlemleri, çocuk havuzu ve havuz başı atıştırmalık büfesi hizmetleri de bulunmaktadır. Konuklar için masaj, güzellik salonu ve çocuk parkı olanakları da bulunmaktadır. Otel, konuklarının boş zamanlarını değerlendirmeleri için sunduğu imkanların içinde bahçe ve bilardo hizmeti debulunmaktadır.

Açık büfe kahvaltısı ile güne başlayın ve otelin içindeki restorantta uluslararası, İngiliz ve Türk mutfağının keyfini çıkarın. Konuklar için alternatif olarak, kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan uluslararası restoranlardan oluşan geniş bir seçenek şansı bulunmaktadır. Seyahat ettiğiniz uzun bir günün sonunda gevşemek için otelin içinde yer alan barda içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Club Julian Otel’in misafirleri, Armutalan bölgesi yakınındaki köy merkezine sakin bir yürüyüşün tadını çıkarabilirler. Otel, Armutalan Türk Hamamı ve Marmaris Perşembe Pazarıgibi merkezlere 20 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster