İmren Han Otel

Alaçatı’nın içme su ihtiyacını karşılayan kuyularından olan Çamlıkuyu’nun yanı başında; bir rivayete göre eski şarap imalathanesinin bulunduğu yerde inşa edilen İmren Han Otel toplamda konaklarla beraber 35 odaya sahiptir.

Romantik otel özelliğine sahip İmren Han Otel, Alaçatı’nın merkezinde konumlanmıştır. Otel, sauna, açık havuz ve tüm alanlarda ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunmaktadır. Odalar düz ekran TV ve mini bar ile donatılmıştır.

İmren Han Otel fitnes merkezi gibi özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Misafirperver ve profesyonel personel 24 saat hizmete hazırdır. Konuklar, boş zamanlarında otel bünyesinde yer alan rüzgar sörfü ve balık tutma imkanlarından yararlanabilirler.

İmren Han Otel bünyesinde bulunan bar, rahatlatıcı bir ortamda geniş özel içecekler sunmaktadır. Otelde yemek yemeyi tercih ederseniz, kahvaltı için açık olan restoran tam size göre. Daha lüks bir konaklama için, dilerseniz kahvaltınızı özel olarak odaya isteyebilir ve yatağınızın rahatlığında yapabilirsiniz.

İmren Han Otel, arabalı müşterilerine ücretsiz park hizmeti sunmaktadır. Otel personeli, Alaçatı şehrinde gezip görülecek yerler hakkında önerilerde bulunmaktan ve diğer turistik bilgileri de vermekten mutluluk duymaktadırlar.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster