Hotel Hadrian

Hotel Hadrian

Hotel Hadrian, ücretsiz kablosuz internet, açık havuz ve jakuzi gibi hizmetlerin yanında çamaşır hizmeti, 24 saat resepsiyon ve özel plaj hizmeti de sunmaktadır. Kaş ile otel arasında 10 dakikalık yürüme uzaklığı mevcuttur.

Hotel Hadrian, döviz alım satım, bagaj muhafazası ve araba kiralama hizmeti hizmeti de sunmaktadır. Otele giriş ve otelden çıkış işlemlerinizi sorunsuz halletmek için Hotel Hadrian bünyesinde sunulan hızlı otel giriş/çıkış işlemleri hizmetinden faydalanabilirsiniz. Konuklar, boş zamanlarında otel bünyesinde yer alan şnorkel, balık tutma ve su aktiviteleri imkanlarından yararlanabilirler.

Denize sıfır konumda olan Hotel Hadrian, kasa, kablo / uydu TV ve TV ile buzdolabı içeren küçük bir mutfağa sahip odalar sunmaktadır. Otel, ailelerin konaklaması için dizayn edilmiş pekçok oda sunmaktadır.

Hotel Hadrian, bünyesinde bölgesel ve Avrupa mutfağından örnekler sunan bir restoran bulundurmaktadır. Konuklar, aynı zamanda barda farklı içeceklerin tadını çıkarabilirler. Her gün otelde müşterilere zengin kahvaltı sunulmaktadır.

Hotel Hadrian, araba ile seyahat edenlere ücretsiz park sunmaktadır. Buyuk Cakil Beach ile otel arasındaki sürüş mesafesi 20 dakikadan daha azdır.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster