AnasayfaSeyahat RehberiDünyanın Gizli Cennetleri
Dünyanın Gizli Cennetleri

Dünyanın Gizli Cennetleri

Sıradan bir tatil yerine farklı ve olağanüstü bir tatil yapmak isteyenler için az bilinen konaklama mekanları.
İlginç bir tatil rotası için bu tatil mekanlarında online rezervasyon yapabilirsiniz.

Karayip Grenada'daki otel adalardan 115 dönümlük Petit St. Vincent'ta modern zamanın her şeyinden uzak geceliği 1100 dolara kalabilirsiniz.

[starlist]Petit St. Vincent[/starlist] Karayip Grenada’daki otel adalardan 115 dönümlük Petit St. Vincent’ta modern zamanın her şeyinden uzak geceliği 1100 dolara kalabilirsiniz.

Belize'de klasik tatilcilerden uzakta kakao ve kahve bağlarının içinde doğayla iç içe geceliği 300 dolara kalabilirsiniz.

[starlist]Belcampo Lodge Belize[/starlist] Belize’de klasik tatilcilerden uzakta kakao ve kahve bağlarının içinde doğayla iç içe geceliği 300 dolara kalabilirsiniz.

Trafik ışığı bile olmayan Lanavi Adası'nda şehrin gürültüsünden uzak bir ortamda geceliği 239 dolara kalabilirsiniz.

[starlist]Four Seasons Lodge[/starlist] Trafik ışığı bile olmayan Lanavi Adası’nda şehrin gürültüsünden uzak bir ortamda geceliği 239 dolara kalabilirsiniz.

Başkent Windhoek'ten uçakla ulaşabileceğiniz, Namibya çölünün tam ortasında serap gibi bir tatil için geceliği 457 dolar yeterli.

[starlist]Beyond Sossusvlei Desert Lodge[/starlist] Başkent Windhoek’ten uçakla ulaşabileceğiniz, Namibya çölünün tam ortasında serap gibi bir tatil için geceliği 457 dolar yeterli.

Fransız Polonezyası'ndaki Tikehau bölgesinde 37 bungalovluk bu küçük sahilde geceliği 849 dolara sakin bir ortam bulabilirsiniz.

[starlist]Tikehau Pearl Beach Resort[/starlist] Fransız Polonezyası’ndaki Tikehau bölgesinde 37 bungalovluk bu küçük sahilde geceliği 849 dolara sakin bir ortam bulabilirsiniz.

Barselona'da Tibidabo dağının tepesinde inanılmaz manzarasıyla konuklarını büyülüyor. Konaklamanın geceliği ise 282 dolar.

[starlist]Gran Hotel La Florida[/starlist] Barselona’da Tibidabo dağının tepesinde inanılmaz manzarasıyla konuklarını büyülüyor. Konaklamanın geceliği ise 282 dolar.

Tazmanya adasında her şeyden uzak modern bir tatil imkanı sunuyor. Geceliği 1400 dolar.

[starlist]Saffire Freycinet[/starlist] Tazmanya adasında her şeyden uzak modern bir tatil imkanı sunuyor. Geceliği 1400 dolar.

Şili'de uzun bir yoldan sonra ulaşabileceğiniz Punto Arenas'ta geceliği 2820 dolara kalabiliyorsunuz.

[starlist]Explora Patagonia[/starlist] Şili’de uzun bir yoldan sonra ulaşabileceğiniz Punto Arenas’ta geceliği 2820 dolara kalabiliyorsunuz.

Yeni Zelanda'da Vancour Adası'nda 300 dolara okyanus ile iç içe bir tatil geçirebilirsiniz.

[starlist]Wickaninnish Inn[/starlist] Yeni Zelanda’da Vancour Adası’nda 300 dolara okyanus ile iç içe bir tatil geçirebilirsiniz.

Little Torch Key Adası'nda vahadaymış gibi bir tatilin fiyatı gecelik 690 dolar.

[starlist]Little Palm Island Resort & SPA[/starlist] Little Torch Key Adası’nda vahadaymış gibi bir tatilin fiyatı gecelik 690 dolar.

Sıradan bir tatil yerine farklı ve olağanüstü bir tatil yapmak isteyenler için az bilinen konaklama mekanları. İlginç bir tatil rotası için bu tatil mekanlarında online rezervasyon yapabilirsiniz. Beyond Sossusvlei…

Review Overview

İyi - 5%
Süper - 10%
Müthiş - 25%

13%

User Rating: 4.63 ( 2 votes)
13