Cumbalı Konak

Cumbalı Konak

Cumbalı Konak, 1800 lü yıllardaki ismi Alatzata olan dönemden tutun Alacaat ve günümüzdeki Alaçatı’ya dek tarihteki tüm anıları, yaşamı harmanlayarak ve yıkılan rum evlerinden tek tek toplanan 57 römork taş ile oluşturulmuştur.

Alaçatı mimarisini kullanarak yapılan Cumbalı Konak 12 ay boyunca hizmet veriyor. Otelde 3ü cumbalı olmak üzere toplam 7 oda mevcut. Küçük yemyeşil, sardunya, begonvil ve lavanta kokularıyla bütünleşmiş huzur bahçesi ve tabiki tamamen yöreye ait, organik ev yapımı ürünlerle köy kahvaltısı.

Cumbalı Konak, 24 saat resepsiyon ile ücretsiz kablosuz internet, kuru temizleme ve kasa sunmaktadır. Aynı zamanda çamaşır hizmeti, döviz alım satım ve çamaşır yıkama hizmetleri hizmeti de vermektedir. Konuklar, boş zamanlarında otel bünyesinde yer alan rüzgar sörfü ve su aktiviteleri imkanlarından yararlanabilirler.

Cumbalı Konak bünyesindeki tüm zarif odalar düz ekran TV, özel banyo ve kablo / uydu TV sunmaktadur. Aynı zamanda çay ve kahve makinası, mini bar ve saç kurutma makinası içermektedir.

Uzun bir günün sonunda ziyaretçilerin rahat etmeleri için Cumbalı Konak hem restoran hem de bar ile hizmet vermektedir. Konuklar günlük kahvaltılarını odalarında yiyebilirler.

Cumbalı Konak, uygun olarak arabalı müşterilerine ücretsiz park sunmaktadır. Otel ile havaalanı arasında havaalanı servisi mevcuttur.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster