Antmare Hotel

Antmare Hotel

Bir Alaçatı harikası Port Alaçatı’nın içinde her biri özenle tasarlanmış 35 odasıyla Antmare Hotel keşfedilmeyi bekliyor.

Antmare’ye adını veren deniz; özel plajı, çevre düzenlemesi ve insana huzur veren sakinliğiyle her an yanınızda. Ayrıca isterseniz, özel Antmare teknesiyle balığa çıkabilirsiniz.

Antmare Otel, sauna, açık havuz ve ücretsiz kablosuz internet yanısıra 24 saat resepsiyon, concierge ve asansör hizmeti de sunmaktadır. Otel, mini bar ve düz ekran TV ile donatılmış rahat odalar ile spa sunmaktadır.

Antmare Otel, özel plaj, kuru temizleme, fitnes merkezi ve bölgesel mutfağından örnekler sunan restoran da içeren pekçok imkanlar sunmaktadır. Otele giriş ve otelden çıkış işlemlerinizi sorunsuz halletmek için Antmare Otel bünyesinde sunulan hızlı otel giriş/çıkış işlemleri hizmetinden faydalanabilirsiniz. Otel bünyesindeki dinlenme imkanları Türk hamamı ve masaj içermektedir.

Klimalı odaları olan Antmare Otel aynı zamanda kablo / uydu TV, ütü hizmetleri ve kasa hizmeti de sunmaktadır. Bütün odalarda telefon bulunmaktadır. Otelin balayı suitleri de bulunmaktadır.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster