Stalu Otel

Stalu Otel

Stalu Hotel, Yeşilyurt köyünün doğal yapısına uygun olarak, Ege bölgesinin mimarisiyle klasik ve modern tasarımlardan oluşan, deniz ve orman manzaralı, 20 farklı odasıyla size doğanın içinde, huzurlu bir tatil vaat ediyor.

Stalu Hotel’in yapımı esnasında tek bir ağaç bile kesilmemiş böylece doğaya hiç zarar verilmemiştir. Odalarda kullanılan tüketim ürünleri %100 geri dönüşümlü kâğıttan üretilmiştir. Ayrıca yer altından çıkan doğal taşların iç ve dış mimaride kullanılmasıyla Stalu Hotel doğanın içinde hayat bulmuştur.

20 farklı oda seçeneğiyle, size alışık olduğunuz ev ortamını ve rahatlığını, otel konforunda sunmakta olan Stalu Hotel; Jakuzili “Olive” odaları, 3 farklı restoranı, 101 çeşitten oluşan zengin mönüsü, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, yoga alanı ve toplantı odalarıyla, konforunuz ve ihtiyaçlarınız için gereken her şeyi sunmaktadır. Ayrıca fiziksel engelli misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış engelli odaları mevcuttur.

Banyolarında ayrı banyo ve bornoz imkanlarını içeren Stalu Otel, aynı zamanda buzdolabı ve kablo / uydu TV bulunduran odalar ile donatılmıştır. Herbiri saç kurutma makinası, kanape ve yastık menüsü bulunduran kolaylıklar sunmaktadır. Her oda kaliteli film kanalları, ergonomik sandalye ve karartmalı perde sunmaktadır.

Stalu Otel, uygun olarak arabalı konuklarına ücretsiz park hizmeti vermektedir. Otel ile havaalanı arasında havaalanı servisi hizmeti bulunmaktadır.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster