Marina Vista Hotel

Marina Vista Hotel

Ece Saray Marina ile arasında sadece birkaç dakika olan Marina Vista Hotel, 3,5-yıldızlı bir konaklama, açık havuz ve bir restoran bulundurmaktadır. Otel, ücretsiz kablosuz internet, mini bar ve düz ekran TV ile donatılmış rahat ve geniş odalar ile spa sunmaktadır.

Konuklar Marina Vista Hotel bünyesindeki sauna ve jakuzi imkanlarını kullanarak rahatlayabilir veya bir masaj randevusu ayarlayabilirler. Aynı zamanda güzellik merkezi, 24 saat resepsiyon ve asansör hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesindeki çok dilli personel, size Fethiye şehrindeki konaklamanızı organize ederken yardımcı olmaktan ve yerel bilgileri sizinle paylaşmaktan mutlu olacaktır.

Klimalı Marina Vista Hotel odaları kasa, kablo / uydu TV ve özel banyo ve ütü hizmetleri, telefon ve ücretsiz tuvalet malzemeleri bulundurmaktadır. Erken kalkanlar için odalara servis edilen kahvaltının tadını yatağınızda çıkarabilirsiniz.

Marina Vista Hotel bünyesinde bir kafe bulundurmaktadır. Konuklar otelin barında sunulan içki ile rahatlayabilirler.

Marina Vista Hotel ile Fethiye Marina arasında çok az mesafe vardır. Fethiye kasaba merkezi 10 dakikalık sürüş uzaklığındadır.

RezervasyonMüsait Odalar  Fiyat  ÖzelliklerHaritada Göster